Odkiaľ nás poznáte?
  • |
  • E-mail kontakt

O nás

Spoločnosť Helam, s.r.o. bola založená v roku 1992 so zameraním sa na stavebnú výrobu. V posledných rokoch firma začala rozširovať okruh svojej činnosti, hlavne kúpou nehnuteľnosti - výrobno-skladovacieho areálu v Rozhanovciach, kde firma prenajíma haly na skladovanie a výrobu. V roku 2006 sa predmet činnosti postupne pretransformoval zo stavebnej výroby na nákup a predaj stavebného materiálu.

Ponúkame kompletný sortiment stavebných materiálov potrebných pri výstavbe rodinných domov, polyfunkčných budov ale aj priemyselných objektov. Predaj stavebných materiálov realizujeme vo vlastnej predajni na ul. SNP 8 v Rozhanovciach.

Naše stavebniny - to nie je len miesto, kde dostanete kúpiť kvalitné stavebné materiály, ale to je aj miesto, kde Vám ochotne poradíme a pomôžeme. Neustále sa zlepšujeme pre Vás a v spolupráci s našimi dodávateľmi Vám prinášame nové stavebné postupy, materiály a inšpirácie.

Okrem predaja stavebných materiálov ponúkame dopravu materiálu na stavbu, vykládku hydraulickou rukou a zemné práce.

Našim cieľom do budúcnosti je poskytovať kvalitné poradenstvo a služby a stať sa vyhľadávaným dodávateľom stavebného materiálu.

 

"POSTAV SI DOM S HELAMOM"